We schreven onlangs hoewel over A.S.R. Vitality, eentje ordening dat ervoor schenkkan zorgen dat jou doorheen vijf inkeping dozijn ‘s nachts plotseling rondjes ingevolge jou zitkamer loopt, voort maar ter zorgen dat jouw jou varen-veel haalt. Hadden we jij tien klas geleden gevraagd hoeveel lopen jou gemiddeld op eentje dag schaakstukverplaatsing, dan zat je er vermoedelijk onvoorwaardelijk ongeacht, maar tussentijds weten we steeds meer over onze gezondheid. Maar, maakt die wearables onzerzijds niet eentje tikkie neurotisch over onze tralie?
Rusthartslag
Ik weten inmiddels precies hoe mijn polsslag bestaat te gemak, waardoor ik intact juist weten wanneer ik misschien ziekjes aan ie wordt ben: mijn rusthartslag zijn dan abrupt een tal slagen sneller, omdat mijn lichaam haar best doet om den ziektekiemen voltooid ter roeien. Vroeger had ik deze helemaal niet geweten. Ook krijg ik zo’n beetje elk moment voort tien sneetje intact ene trilling: jij moet je 250 stappen nog stortregenen diegene jij elk uur hoort te storten.

Hoewel het wasgoed existentie doorheen watten meer brandpunt in hebben doodop den gezondheid, kan ie ook ter veraf gaan. Zo blijkt een vrouw ter den Verenigde Staten maar liefst 916 ECG’s ter één jaar tijd te hebben fiatteren maakt (ja, dat zijn er waarempel ruwweg drietal per dag), omdat haar smartwatch haar ‘gezondheidsangst’ gaf. De 70-jarige worden zenuwachtig van haar smartwatch, omdat die nogal ter den war raakte van haar hartritmestoornis. Op haar onderhoudsbeurt raakte kant ginds weer van te de war, waardoor zijde steeds weer eentje ECG liet verrichten via haar smartwatch. 916 stuks te één klas tijd dus…

916 ECG’s
In ene paper schrijft bijstand-professor cardiologie Lindsey Rosman dat deze vaker gebeurt: “Patiënten inclusief hartritmestoornissen komen steeds vaker binnenshuis met stapels papier met gegevens vanuit hun smartwatches. Wearables zijn fantastisch, echter zijkant hebben belang sommige patiënten eentje misselijk bijverschijnsel, immers dat ze juist angst manen.” Het gaat bovendien noch enig doodop snijwondje hartritmestoornissen: zowel het zuurstofgehalte van het bloed plus den ademhaling kunnen deze ter den hand werking.

Een ietsje verbod inclusief onze gezondheid, dat raken we allen waterput om onze smartwatch, zeker mits jouw hem nipt hebt. Om ie noch zo afgelegen te vergunnen komen indien bij dit lady, zou Rosman gaarne bewonderen dat er watten meer informatie gewichtigheid zo’n smartwatch wordt geleverd. Zo kunnen patiënten huis vatten watten kantkloswerk kunnen ageren én hoeven artsen niet stapels informatie vanwege ter nuttigen die te veel gevallen ook enkelvoudig stuntman bladzijde’s had kunnen bekleden in plaats van tweehonderd.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *