Met mens plannen voort andere planeten te gaan bewonen, mens hypermoderne auto’s plusteken de breinimplantaten waaraan worden gewerkt, kunnen wij gesteld dat Elon Musk behoorlijk bezig existentie met de toekomst. Zijn automerk Tesla komt ofschoon inclusief iets televisiejournaal: Tesla Bot, ene huishoudrobot die jouw met allerlei rotklusjes helpt.
Tesla Bot
Er bestaan nog geen definitieve robot getoond, echter Elon Musk heeft Tesla Bot informatiebron vast gepresenteerd. Het gaat om eentje robot die doodmoe een ietwat androgyne zijn lijkt. Het mikpunt is door ter helpen met het huishouding. Op dit moment worden er gewerkt aan een specimen, waarvan Tesla een glimp hoopt in vergunnen zag te 2022.

Misschien oplossing je jij af watten een automaker inclusief eentje robot wil: doodop zich kalm weinig, doch de wagen plus den robot bezitten tal overeenkomsten te zowel hardware als software. Niet dat Tesla Bot wielen eigendom, maar het bezittingen bijvoorbeeld eentje Autopilot-stelsel ingebouwd, ene scherm plusteken eentje maximumsnelheid.

TeslaAI
Huishoudrobot
Nu ligt die hekkensluiter bron vorstelijk lager dan die van den wagen’s: Tesla Bot kan niet sneller dan acht kilometer per uur. De voorwendsel? Musk wil dat mensen sneller dan de robot kunnen wegrennen plusteken hem kunnen overweldigen. Een tikkie onheilspellend, doch wellicht inspiratiebron meer toekomstbestendig dan eentje robot diegene feitelijk beter existentie dan ene zijn.

De robot existentie 1.73 peettante lang plus weegt 57 kilogram. De robot krijgt persoon-achtige handigen met vijf vingers plusteken loopt op twee benen. De robot schenkkan weldra 5 kilogram dragen inclusief grote armen, doch deadliften bestaan eentje betere optie: 68 kilogram moeten Tesla Bot bron slagen. Als de robot gewend iets draagt, dan schenkkan hij 20 kilogram hebben. Tesla Bot moeten helpen inclusief saaie, herhalende en/of gevaarlijke klusjes ter verblijf, dus dan is een beetje draagkracht informatiebron belangrijk. Je kunt de robot er daarnaast doodop uitsturen snijwondje eentje aankondiging, doodop poot van een boodschappenlijstje.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *