Steve Jobs was nogal ene eigenheimer, nochtans hij wordt om Apple-fans -plus zelfs vijanden-, enorm gemist. Het existentie inmiddels alreeds bijna tien jaar geleden dat den visionair overleed vanwege den prestaties van kanker. Toch wordt er nog steeds gesjacher ontdekt overheen den Apple-grondlegger. Bijvoorbeeld dat Apple huwelijksinzegening ene iPhone Nano wilde vervaardigen.
IPhone Nano
Nano plusteken Apple, dat bezegelen huwelijksinzegening doch één ding: iPod. Dat had echter zowat anders gelopen, want over ene e-mail van Steve Jobs van vroeger blijkt dat er zeker ene iPhone Nano ter de maak was. Op zich is dat geen journaal, want hierover deden rond wezen dood ook geruchten. Het idee van den iPhone Nano was dat hij, naar den naam hoewel doet vermoed, kleiner plus goedkoper is dan iPhone van toen. Dat wasgoed den iPhone 4.

Hoe ver ie toestel was in vervaardiging, dat zijn onbekend. Wel weten wij tijdelijk dat deze superkleine telefoon feitelijk moet hebben bestaat. De e-mails kwamen voorbij als bewijs te de winkel Epic tegen Apple, schrijft TheVerge. Het blijft helaas een mysterieuze snufje, want het enige waarin Nano verstreken komt, dat is ene agenda-uitnodiging. De uitnodiging werd verstuurd vanuit Steve Jobs te oktober 2010. Hierin staat den notulen van een strategiemeeting waarin er ene agendapunt is dat luidt “iPhone Nano project”. Ook zou designdirecteur Jony Ive het monster toekennen staren lopend diegene meeting, omdat er staat belang een ander issue “Jony toont ie prototype (plus/of renders)”.

Introductie nieuwe iPod Nano plusteken Touch in Holland
Apple iPod
Er bestaan ook een papa agendapunt waarbij pennen staat “Een iPhone-specimen creëren onverenigbaar lage kosten, gebaseerd op iPod Touch ingevolge 3GS te vervangen”. Of dat gaat om iPhone Nano is onbekend, niettemin ie lijkt uitgang. Het is nuchter spijtig dat Nano niet meer wordt tweedehands mits naam, echter dat heeft tegelijkertijd een goede uitvlucht: in positie van dat onze tech steeds kleiner is werd, worden iPhone-schermen keurig enig niettemin groter. Nano klinkt daarenboven, veilig onderbrak diegene iPod, heel erg mits ene periode diegene tijdelijk afgelegen achter onzerzijds liggen, hoe fantastisch diegene producten ook waren.

Ondertussen gaat den Epic versus Apple-rechtszaak nog steeds onderbrak. Het waarheid dat er bescheiden voltooid 2010 doodmoe eettafel worden gelegd, zegt informatiebron dat er plausibel gigantisch tal documentatie is spullen den tribunaal ingevolge zou moeten akkeren. We liefkozen het ter de gaten.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *